CzechBus 2021 startuje

Od úterý 23.11. do čtvrtka 25.11. se na výstavišti PVA v pražských Letňanech koná 10. ročník středoevropského veletrhu autobusů, hromadné dopravy, garážové a servisní techniky CZECHBUS. Je to interaktivní, specializovaný B2B  veletrh se zaměřením na problematiku české a středoevropské silniční hromadné dopravy. Využívá rozšířené kreativní prostředky pro zviditelnění vystavovatelů a partnerů v dlouhodobém horizontu.
Na co se letos můžete těšit?


Na řadu vystavovatelů z řad dopravců (Dopravní podnik hl. m. Prahy, ČSAD Ostrava,..), výrobců vozidel (ŠKODA Transportation, MAN, SOLARIS, SOR Libchavy), odbavovacích systémů a dalších zařízení nezbytných pro chod dopravy. Jednou z hlavních zajímavostí má být vystavení nového elektrobusu ŠKODA E´City určený pro Prahu.
Cena dospělé vstupenky činí 150 Kč v předprodeji, 200 Kč na místě, zlevněná vstupenka (PID Lítačka ISIC karta,..) stojí 150 Kč. V úterý 23.11. nebude umožněn vstup studentům. V areálu výstaviště je nutno dodržovat aktuální hygienická opatření vlády.


Do dějiště letošního veletrhu CZECHBUS se dostanete pohodlně metrem C do končené stanice Letňany, areál PVA je vzdálený cca 5 min chůze. Můžete využít také několik autobusových linek do zastávky Výstaviště Letňany.
Přejeme, ať si letošní CZECHBUS co nejvíce užijete.

Více na www.czechbus.eu